مركز پخش شيشه اتومبيل عبدالهي

مركز پخش شيشه اتومبيل عبدالهي

قیمت شیشه فولکس پاسات

شنبه بیست و هفتم 9 1400

 قیمت شیشه فولکس پاسات

نقش-اساسی-و-مهم-شیشه-در-خودرو

شیشه از جمله لوازم ‌یدکی خودروها که بسیار آسیب‌پذیر بوده. در اثر بروز حوادث دچار خرابی می‌شود. تولیدکنندگان و فروشگاه‌های بسیاری در سراسر کشور به فروش این قطعه مهم و حیاتی خودرو می‌پردازند. مجموعه عبدالهی به‌عنوان یکی از مراکز باسابقه و باتجربه در زمینه فروش انواع شیشه‌های خودرو، در نظر دارد که کلیه محصولات خود را در وب سایت شرکت به نمایش گذاشته. امکان عرضه و فروش شیشه فولکس پاسات را به‌صورت آنلاین برای کلیه خریداران فراهم آورد.

نقش اساسی و مهم شیشه در خودرو

از مهمترین بخش ها و قطعات خودرو که نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت راننده و سرنشینان داخل خودرو دارد، شیشه آن می باشد.

شیشه استاندارد خودرو باید کاملا صاف و یکدست بوده. هیچ‌گونه خراش، ضرب‌دیدگی، ناصافی و اعوجاج درآن وجود نداشته. همچنین در بافت آن اثری از حباب و مواد زائد و ناخالص موجود نباشد. وجود هر یک از این نشانه‌ها بیانگر پایین بودن کیفیت ساخت شیشه بوده و سبب کاهش طول عمر و ایمنی آن می‌شود.

 

در زمان های گذشته از شیشه‌های معمولی در ساخت خودرو استفاده می شد. این شیشه ها بسیار آسیب پذیر بوده و به مرور زمان و با بروز حوادث رانندگی، سرنشینان و راننده دچار سوانح ناگوار شده و در بسیاری از موارد منجر به مرگ آن ها می‌شد. به همین دلیل این جنس شیشه ها از دور خارج شده و در ساخت خودرو دیگر از آن ها استفاده نشد.

به همین دلیل در سال 1999 هنری فورد از تکنولوژی جدید در ساخت شیشه خودرو استفاده کرد. لمینت را به‌عنوان مواد اولیه ساخت شیشه اتومبیل به‌کار برد. از آن پس در ساخت این بخش از خودرو تغییرات شگرفی اتفاق افتاده و به مرور زمان بر کیفیت ساخت آن افزوده شد.

انواع شیشه های خودرو

همان‌طور که می‌دانید بخش‌های مختلفی از ماشین دارای شیشه هستند. با توجه به محلی که این شیشه‌ها در آن قرار گرفته‌اند. در کیفیت‌، با مشخصه‌های منحصر به فرد خود و در سایزهای مختلف تولید می‌شوند اما در حالت کلی شیشه‌های اتومبیل در انواع مختلفی طبقه‌بندی‌شده و به فروش می‌رسند که در ادامه در ارتباط با آن‌ها توضیح داده خواهد شد:

1- شیشه خودرو مجهز به لایه P.V.B :

این نوع شیشه به‌صورت دو لایه بوده و از شیشه‌های بسیار متداول می باشد که در تولید اکثر اتومبیل‌ها به عنوان شیشه جلوی آن ها استفاده می‌شود. این نوع شیشه به دلیل تکنولوژی ساخت و دو لایه بودن آن، مزایای بسیاری را برای خودرو به همراه دارد که در زیر به مزایای آن اشاره خواهیم کرد:

 • این شیشه دو لایه در مقابل برخورد ضربه‌ها و اجسام سنگین مقاومت بسیاری از خود نشان می‌دهد.
 • در صورت بوجود آمدن ترک ریز در این شیشه، امکان ترمیم آن وجود دارد. در اصطلاح این ترک ها قابل جوش دادن بوده. به کمک برخی از روش ها می توان از گسترش آن جلوگیری به عمل آورد.
 • در هنگام وقوع تصادف و شکسته شدن کامل شیشه، این شیشه دو لایه فرو نریخته و خرده شیشه های شکسته را در درون خود نگه می دارد. آسیبی را متوجه سرنشینان داخل خودرو نمی کند.
 • لایه محافظ UV موجود در شیشه، تا حد زیادی جلوی اشعه مضر خورشید را گرفته. برای محافظت سرنشینان خودرو از مضرات اشعه ماورای‌بنفش خورشید بسیار کارآمد می باشد. در طول شب نیز به گونه‌ای طراحی‌شده است که نور اطراف اتومبیل را به‌صورت کامل منعکس می‌کنند تا مشکلی در دید راننده به وجود نیاورد.
 • قسمت بالای این شیشه ها تیره‌ تر در نظر گرفته می‌شود. همین امر سبب می شود که نور کمتری از سمت بالا وارد اتاق راننده شده و دیده راننده را نگیرد.

شیشه‌های جانبی خودرو:

این شیشه‌ها معمولی تر بوده و لایه P.V.B ندارند. اما به‌گونه ای طراحی شده‌اند که به‌اندازه کافی مستحکم بوده. از او ورود سرما و یا گرما در فصل زمستان و تابستان به داخل اتاق خودرو جلوگیری کرده. در صورت هرگونه شکستگی و ترک، قطعات آن به سرنشینان داخل خودرو آسیبی وارد نکند. این شیشه‌ها در برخی از اتومبیل‌ها به‌صورت پیش‌فرض کمی دودی رنگ طراحی می‌شوند تا در هنگام مسافرت از گرم شدن زیاد از حد خودرو و ورود نور شدید آفتاب به داخل اتومبیل جلوگیری شود.

شیشه‌های دودی:

در طراحی برخی از اتومبیل‌های لوکس و کلاسیک از شیشه‌های دودی استفاده می شود. تا جلوی اشعه UV خورشید تا حد ممکن گرفته شود تا هم سرنشینان را از این اشعه مضر محفوظ بدارد. هم از اجزای داخلی ماشین در برابر آن محافظت کند. این امر سبب حفظ کیفیت و رنگ اولیه قطعات شده و طول عمر آنها را افزایش می دهد.

شیشه خودروی المنت دار:  

اصولا شیشه‌های عقبی ماشین مجهز به یک سری خطوط سیاه‌رنگ هستند که این‌ها همان المنت‌های شیشه می باشند. وظیفه المنت ها این است که در فصول سرد سال، بخار شیشه را گرفته و از دید راننده نکاهد.

شیشه های مجهز به نمایشگر (نسل جدید شیشه های خودرو):

به‌ تازگی و با پیشرفتی که در تکنولوژی اتفاق ‌افتاده است. نسل جدیدی از نمایشگرها در شیشه جلوی اتومبیل طراحی و تعبیه ‌شده است. این نمایشگرها، به واسطه حسگرها و دوربین‌های بسیار پیشرفته‌ای که در خود دارند. مناظر و اشیا و فضاسازی مسیر و اطراف جاده را شبیه‌سازی کرده و روی شیشه جلوی اتومبیل به نمایش می‌گذارند. این تکنولوژی با قابلیت مسیریابی و تابلو خوانی، امکان یافتن آدرس و اعلام اخطار محدودیت سرعت را به راننده اعلام می کند.

شرکت آلمانی فولکس با بهره گیری از علم به‌روز، کلیه استانداردهای لازم را در ساخت این خودرو و لوازم آن بکار گرفته است. شیشه فولکس پاسات، درجه ایمنی بسیار بالایی داشته. با مقاومت و پایداری که از خود نشان داده توانسته است اطمینان سرنشینان داخل اتومبیل را در حد بالایی نگه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه فولکس تیگوان

پنج شنبه بیست و پنجم 9 1400

قیمت شیشه فولکس تیگوان

شیشه فولکس تیگوان

از جمله لوازم ‌یدکی خودروها که بسیار آسیب‌پذیر بوده. در اثر بروز حوادث دچار خرابی می‌شودT شیشه آن می‌باشد. تولیدکنندگان و فروشگاه‌های بسیاری در سراسر کشور به فروش این قطعه مهم و حیاتی خودرو می‌پردازند. مجموعه ما به‌عنوان یکی از مراکز باسابقه و باتجربه در زمینه فروش انواع شیشه‌های خودرو، در نظر دارد که کلیه محصولات خود را در وب سایت شرکت به نمایش گذاشته و امکان عرضه و فروش شیشه فولکس تیگوان را به‌صورت آنلاین برای کلیه خریداران فراهم آورد.

درباره شیشه خودرو چه اطلاعاتی دارید؟

از مهم ترین بخش ها و قطعات خودرو که نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت راننده و سرنشینان داخل خودرو دارد، شیشه آن می باشد.

شیشه استاندارد

شیشه استاندارد خودرو علاوه‌بر حفظ ایمنی سرنشینان، آنان را در برابر سروصدا و آلودگی های صوتی، گرد و غبار، بارش برف و باران، اشعه UV خورشید، سرما، گرما، پرتاب وسایل و اشیا از محیط به داخل خودرو محفوظ می دارد. بنابراین انتخاب شیشه مناسب، استاندارد و باکیفیت برای خودرو اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین قبل‌از خرید و انتخاب شیشه خودروی خود به اینکه چه شرکتی این قطعه را تولید کرده. این که آیا در تولید آن از بهترین مواد اولیه استفاده کرده است. این که آیا این شرکت استانداردهای لازم را برای تولید آن به کار برده‌است یا خیر بایستی کاملا توجه فرمایید.

شیشه استاندارد خودرو باید کاملا صاف و یکدست بوده. هیچ‌گونه خراش، ضرب‌دیدگی، ناصافی و اعوجاج درآن وجود ندارد. در سال 1999 هنری فورد از تکنولوژی جدید در ساخت شیشه خودرو استفاده کرد. لمینت را به‌عنوان مواد اولیه ساخت شیشه اتومبیل به‌کار برد. از آن پس در ساخت این بخش از خودرو تغییرات شگرفی اتفاق افتاده و به مرور زمان بر کیفیت ساخت آن افزوده شد.

امروزه شیشه های بکار رفته در ساخت اتومبیل بسیار متنوع و ایمن شده اند و اکثر کارخانه های تولید کننده اتومبیل و انواع دیگر وسایل نقلیه، امکانات اضافه تری نیز به شیشه افزوده‌اندکه نتیجه آن تولید شیشه های المنت دار، دودی، نشکن، ضد گلوله و نانو می باشد. هر یک از این شیشه ها در دسته خاصی از خودروها به کار گرفته می شوند.

آشنایی مختصر با فولکس تیگوان

فولکس تیگوان توسط شرکت فولکس آلمان طراحی و به بازار عرضه شده‌است. طراحی زیبا و چشم‌نواز خودرو و البته امکانات رفاهی بالا که در آن تعبیه‌شده است. محبوبیت آن را دوچندان کرده‌است. ماشین نرم، روان و بسیار سبکی بوده و طراحی این ماشین آن را در دسته اتومبیل های شاسی‌بلند و اسپرت قرار داده است. به دلیل جادار بودن و امکانات رفاهی فراوان آن، برای مسافرت‌های طولانی بی‌نظیر است.

شرکت ماموت در ایران، این خودرو را وارد کشور کرده. در فروشگاه‌ ها و بنگاه‌ های فروش اتومبیل عرضه‌ کرده است. علاوه‌ بر طراحی بی‌نظیر و وجود چراغ‌های زیبای LED در ساخت این خودرو، مواد اولیه بسیار مرغوبی که در تولید آن به کاررفته، سبب شده‌است که طول عمر بالا و خرابی کمی داشته و رضایت خریداران را تا حد مطلوبی افزایش دهد.

ایمنی فولکس تیگوان

 موارد ایمنی که در این خودرو در نظر گرفته شده است، به شرح زیر می باشد:

 • سیستم هشدار دهنده به راننده، در حین حرکت خودرو، چنانچه در راننده احتمال خواب‌آلودگی و خستگی تشخیص داده شود. سیستم هشدار دهنده، راننده را مطلع می‌سازد.
 • نمایشگر باد لاستیک این نمایشگر که در صفحه کیلومتر اتومبیل تعبیه شده‌است. چنانچه باد لاستیک‌ها را کمتر و یا بیشتر از حد مجاز تشخیص دهد، هشدار لازم را به راننده اعلام می‌کند.
 • این خودرو از موسسه ایمن‌سازی خودروها در اروپا، پنج نشان دریافت کرده‌است. این نشان‌دهنده‌ ایمنی بالای آن و در نظر گرفتن امنیت اعضا و سرنشینان داخل خودرو می‌باشد.
 • شیشه فولکس تیگوان از بهترین کیفیت و استاندارد درساخت خود برخوردار بوده و ایمنی صددرصد سرنشینان خود را تضمین می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه MVM X55

يکشنبه بیست و یکم 9 1400

قیمت شیشه MVM X55

شیشه MVM X55

می‌ خواهیم مطالبی را در مورد نحوه خرید انواع شیشه MVM X55 ارائه دهیم. علاوه بر خرید، مطالبی را هم در مورد نحوه استعلام از قیمت آن ها بیان می ‌کنیم. همچنین با مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی و خدمات ارائه شده توسط آن بیشتر آشنا شویم.به طور کلی هر یک از انواع شیشه ماشین دارای قیمت، ویژگی و نکات خرید مهم و مجزایی نسبت به نوع دیگر است. آشنا شدن با آن ها می تواند به شما کمک بسزایی نماید. شما با مطالعه ی این مقاله میتوانید در زمان خرید بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین می توانید با یکی از بهترین مراکز فروش این اقلام آشنا شوید.

MVM X55

امروزه افراد با نگاه به ماشین MVM X55 می توانند طراحی به روز و مدرن آن را در یک نگاه دریابند. زیرا که این ماشین از نظر به روز بودن دارای طراحی و زیبایی منحصر به فردی می باشد.

علاوه بر این می توان گفت طراحی داخلی تیره و شیشه های پیشانی بلند توانسته است. طراحی و تیپ اسپرت و بسیار جذابی را برای این ماشین به وجود بیاورد. همچنین این ماشین به دلیل اینکه دارای مدل های مختلف و رنگ های متنوع می باشد. طرفداران و مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. شیشه های این ماشین هم به گونه ای طراحی شده است که افراد را در یک نگاه جذب خود می کند. به عبارت دیگر می توان گفت شاید دلیل ۵۰ درصد فروش این ماشین به خاطر شیشه های لوکس و جذاب آن باشد.

شیشه MVM X55 علاوه بر اینکه دارای رنگ دودی می باشد. دارای فرم جذاب و بسیار خوب است که باعث شده این ماشین به عنوان یکی از پر فروش ترین ماشین ها در سال های اخیر شناخته شود.

انواع شیشه MVM X5

تولیدکنندگان، شیشه جلو MVM X55 را برخلاف گذشته، با روش های مدرن و پیشرفته طراحی و ساخته اند. چرا که در گذشته این شیشه ها را با ظاهری ساده و به صورت یک لایه طراحی می کردند. همچنین می توان گفت این شیشه ها، برخلاف گذشته دارای امنیت بسیار زیادی برای سرنشینان در برابر هر گونه آسیب و تابش نور خورشید می باشند. افراد هیچ گونه نگرانی از نظر تامین امنیت ندارند.

علاوه بر این، در گذشته بیشتر ماشین ها بدون شیشه بودند. اما امروزه تمامی آن ها دارای شیشه می باشند و هیچ ماشینی بدون شیشه نیست. زیرا که وجود ماشین ها را  بدون شیشه نمی توان تصور کرد.

همچنین، شیشه های عقب این ماشین هم به گونه ای طراحی شده است که دارای گرمکن بخار گیر برای جلوگیری از سرما به داخل ماشین می باشد. از یخ زدگی آن جلوگیری می کند. افراد در خرید ماشین ها به عنوان مثال ماشین MVM X55، به شیشه های آن توجه بسیار زیادی می کنند. چرا که ایمن بودن از همه چیز برای افراد با ارزش تر است. حتی می توان گفت بسیاری از افراد به امنیت ماشین بیشتر از جذابیت و زیبایی آن توجه می کنند و اهمیت می دهند.

قیمت شیشه MVM X55

امروزه شیشه MVM X55 به دلیل اینکه از جنس لمینت می باشد. به صورت چند لایه طراحی و تولید شده است دارای قیمت بالاتری می باشد. به عبارت دیگر می توان گفت قیمت شیشه MVM X55 بر اساس جنس و کیفیت، اندازه، رنگ و مدل خودرو محاسبه می شود و دارای رنج های مختلفی می باشد.

قیمت شیشه جلو MVM X55 و شیشه عقب به دلیل کیفیت بسیار عالی و داشتن چند لایه لمینت کمی گران می باشد. اما می توان گفت بالا بودن قیمت این شیشه ها ارزش خریدشان را دارد. زیرا که افراد هیچ گونه نگرانی برای تامین امنیت سرنشینان ندارند.

از طرف دیگر می توان گفت قیمت شیشه سانروف MVM X55 بسیار ارزان و مناسب می باشد. افراد می توانند هنگام شکستگی یا وجود هر گونه مشکل برای این شیشه آن را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه خریداری کنند.

همچنین قیمت شیشه بغل MVM X55 هم کمی ارزان و مناسب می باشد. از طرف دیگر می توان گفت اگر چه این شیشه ها دارای فرم بدنه خودرو می باشند. اما قیمتشان با توجه به جنس و کیفیت آن ها محاسبه می شود. به عبارت دیگر می‌ توان گفت رنگ این شیشه ها از جمله رنگ دودی می تواند کمی قیمت آن را بالا ببرد.

افراد هنگام خرید شیشه باید به جنس و کیفیت آن ها و مدل خودرو توجه بسیار زیادی داشته باشند. سعی کنند آن ها را با بهترین برند از مراکز فروش شیشه که دارای اعتبار و استاندارد می باشند، خریداری کنند.

بسیاری از افراد بر اساس بودجه خود این شیشه ها را خریداری می کنند. اما بسیاری از آن ها هم هستند که هیچ چیز جز امنیت برایشان اهمیت ندارد. چرا که علاوه بر تامین امنیت سرنشینان، در ایمنی بودن ماشین نیز تاثیر بسیار زیادی می گذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه آریزو ۵

شنبه بیستم 9 1400

قیمت شیشه آریزو ۵

شیشه آریزو ۵

همان طور که می دانیم امروزه ماشین آریزو ۵ در خیابان و جاده ها بیشتر به چشم می آید. چرا که تولید کنندگان این ماشین، آن را برخلاف گذشته با آپشن های بسیار زیبا و جدید و مدرن طراحی و تولید کرده اند. به همین علت است که وجود این ماشین امروزه بیشتر به چشم می آید.

این ماشین علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و جذابی که دارد. دارای مشخصات فنی و عمومی بسیار خوبی می باشد. این ویژگی ها می ‌تواند در جذب مشتریان و افراد به سمت این ماشین تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. از طرف دیگر می توان گفت، ماشین ها بدون وجود شیشه بسیار زشت به نظر می رسند. همچنین امنیت افراد به طور کامل تامین نمی شود. به همین دلیل است که هیچ گاه ماشین هایی را ندیده ایم که بدون شیشه تولید و طراحی شده باشند.

 

علاوه بر این، امنیت سرنشینان داخل ماشین با وجود شیشه ها تامین می شود. به خاطر همین است که تولید کنندگان تلاش خود را کرده اند تا از مواد اولیه بسیار خوب و مرغوب در تولید شیشه ها استفاده کنند. آن ها را به صورت چند لایه طراحی کنند.

شیشه جلو

از آن جایی که بیشتر امنیت افراد به شیشه جلو این ماشین بستگی دارد. می توان گفت شیشه جلو آریزو ۵ به گونه ‌ای طراحی شده است که دارای دور مشکی و تمام رنگ می باشد. چون از جنس لمینت طراحی شده است هنگام ضربه و آسیب هیچ گاه شکسته و خرد نمی شود، بلکه فقط ترک می خورد.

شیشه عقب

شیشه عقب هم در امنیت سرنشینان عقب ماشین تاثیر بسیار زیادی می گذارد. به همین دلیل آن را به صورت چند لایه طراحی کرده اند. همچنین می توان گفت این شیشه از یخ زدگی جلوگیری می کند. چون دارای گرمکن بخار گیر است. هنگام سرما راننده می تواند پشت ماشین را با وجود این شیشه به خوبی ببینند.

شیشه بغل و سانروف

شیشه های بغل ماشین آریزو ۵ هم دارای فرم و حالت بدنه خودرو می باشد. چون سبز رنگ و دودی است در شیک و لوکس بودن این ماشین تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. از طرف دیگر، داشتن شیشه سانروف نیز در زیبایی و جذابیت این ماشین تاثیر گذاشته و بسیاری از افراد به دلیل وجود این شیشه آن را خریداری می کنند.

خرید شیشه آریزو ۵ و قیمت آن

همان طور که می دانیم بعد از گذشت مدت زمانی ممکن است بر اثر حوادث و اتفاق های ناگهانی، شیشه های خودرو شکسته شوند و افراد مجبور شوند آن ها را تعویض و تعمیر کنند.

 یکی از نکات بسیار مهم در تعویض، تعمیر و خرید دوباره شیشه آریزو ۵ این است که افراد باید آن ها را از مراکزی که انواع شیشه های ماشین را می فروشند، خریداری کنند. به مدل ماشین خود نیز توجه بسیار زیادی داشته باشند.

امروزه روش های مختلفی برای خرید شیشه آریزو ۵ در انواع مختلف شیشه ها مثل: خرید شیشه جلو، عقب، بغل و سانروف به وجود آمده که باعث شده است که افراد به راحتی بتوانند این شیشه ها را خریداری کنند.

از طرف دیگر می توان گفت، امروزه افراد می توانند از طریق اینترنت با مراجعه به سایت های فروش شیشه ماشین که دارای ارزش و اعتبار بسیار زیادی می باشند. شیشه های مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش دهند و از خدمات خرید آنلاین بهره مند شوند.

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی شیشه آریزو ۵ و انواع شیشه ماشین های دیگر این گونه است که افراد می توانند به صورت آنلاین شیشه های مورد نظر خود را بر اساس مدل ماشین سفارش دهند. از نصاب های حرفه ای درخواست نصب و تعویض شیشه ها را درب منزل داشته باشند.

قیمت شیشه آریزو ۵ بر اساس مدل ماشین، جنس و کیفیت مواد اولیه تولید آن محاسبه می‌ شود. به عبارت دیگر می توان گفت قیمت شیشه جلو و عقب آریزو ۵ به دلیل اینکه در امنیت سرنشینان تاثیر می گذارد، گران می باشد. اما قیمت شیشه سانروف آریزو ۵ بسیار ارزان و مقرون به صرفه است؛ زیرا از ۱۲۰ هزار تومان شروع می شود به بالا.

علاوه بر این، اگر چه شیشه های بغل آریزو ۵ دارای فرم بدنه می باشند و رنگی هستند. اما می‌ توان گفت قیمت آن ها مناسب و منطقی می باشد و افراد می توانند آن ها را با قیمت اقتصادی خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه بی ام و سری 7

چهارشنبه هفدهم 9 1400

قیمت شیشه بی ام و سری 7

مشخصات-ماشین-بی-ام-و-سری-۷

امروزه ماشین بی ام و در انواع و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده است. که یکی از مدل های آن، بی ام و ۷۴۰/۷۵۰/۷۳۰/ اتاق ۷ می باشد. که به طور کلی بهای مجموعه بی ام و سری 7 می گویند. این ماشین دارای طراحی بسیار شیک و زیبا و آپشن های مدرن و پیشرفته می باشد.

همچنین می توان گفت بسیاری از افراد امروزه به دلیل آپشن های مدرن و جذاب این ماشین و طراحی بسیار زیبای شیشه هایش جذب آن می شوند و آن را خریداری می کنند.

یکی از مهم ترین نکاتی که تولید کنندگان در طراحی این ماشین در نظر می گیرند. این است که شیشه بی ام و سری 7 را به گونه ای طراحی کردند که افراد از نظر ایمنی بودن هیچ گونه نگرانی ندارند.

از طرف دیگر می توان گفت کسانی که این ماشین را خریداری می کنند. باید بدانند که برای نصب، تعمیر و تعویض شیشه ها هنگام شکسته شدن باید به مراکزی مراجعه کنند که دارای نصاب های حرفه ای و ماهر در زمینه انجام این کار می باشند.

شیشه جلو و بغل

تولید کنندگان شیشه جلو این ماشین را از جنس لمینت طراحی کرده اند. این شهیهش به صورت چند لایه می باشد. به همین دلیل می ‌توان گفت کیفیت و جنس این شیشه نشان دهنده میزان امنیت و ایمنی بودن آن است. علاوه بر این، شیشه های بغل این ماشین هم بر اساس بدنه درب ها و حالت آن ها ساخته و طراحی شده اند. برای جذابیت بیشتر دارای رنگ سبز یا دودی می باشند.

شیشه سانروف و عقب

شیشه سانروف این ماشین هم که تقریبا نصف سقف را فرا گرفته است. جذابیت بسیار زیادی دارد و افراد می توانند هنگام مسافرت با باز کردن این شیشه علاوه بر لذت بردن از سفر خود، از هوای طبیعت هم به خوبی استفاده کنند. علاوه بر این، شیشه عقب این ماشین به دلیل مجهز بودن به سیستم گرمکن و بخار گیر باعث جلوگیری از یخ زدن هنگام سرما می شود.

نحوه خرید شیشه بی ام و سری 7

همان طور که می دانیم انواع شیشه های ماشین بر اثر گذشت زمان و یا ضربه های ناگهانی، ممکن است دچار آسیب شوند. یا حتی شکسته شوند؛ به همین دلیل افراد باید آن ها را هر چه سریع تر تعویض و تعمیر کنند تا از دیگر آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری کنند.

امروزه نحوه خرید انواع شیشه بی ام و سری 7 به گونه ای است که افراد می توانند آن ها را به صورت حضوری از مراکز معتبر خریداری کنند. از طرف دیگر می توان گفت، امروزه روش خرید اینترنتی این شیشه ها نیز بسیار رایج شده است. افراد می توانند از طریق سایت های خوب و قابل اطمینان آن ها را به صورت اینترنتی سفارش دهند. از نصاب ها درخواست نصب آن ها را درب منزل داشته باشند.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی به عنوان یکی از بزرگ ترین عرضه کننده های انواع شیشه ماشین، خدمات بسیار زیادی را به مردم ارائه می دهد. از مهم ترین خدمات این مرکز می توان به نصاب های حرفه ای و ماهر، نصب، تعمیر و تعویض انواع شیشه های ماشین، نصب شیشه ها حتی در محل کار و یا منزل اشاره کرد.

به عنوان مثال می‌ توان گفت، این مرکز شیشه در زمینه نصب و تعویض شیشه بی ام و سری 7 خدمات بسیار زیادی را به افراد ارائه می دهد. افراد می توانند هنگام وجود شکستگی و یا هرگونه مشکل با مراجعه به این مرکز از خدمات آن ها بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه لکسوس

دوشنبه پانزدهم 9 1400

قیمت شیشه لکسوس

برند لکسوس از شرکت خودروسازی ژاپنی تویوتا و جزو خودروهای لوکس این شرکت است. این شرکت از ۱۰ شرکت برتر ژاپنی محسوب می‌شود. در حال حاضر لکسوس، بزرگترین تولیدکننده خودروهای سفارشی و خاص در ژاپن می باشد. دفتر مرکزی لکسوس در شهر ناگویا، آیچی ژاپن و دفاتر بین‌المللی و مراکز عملیاتی آن نیز در بلژیک، کالیفرنیا، بروکسل و تورانس قرار دارند. امروزه برند لکسوس، برندی شناخته شده و بین المللی است که خودرو های بسیار خاصی تولید می‌کند.

خرید-شیشه-لکسوس

شیشه لکسوس

به طور کلی اتومبیل لکسوس، ارگونومی خاصی دارد. مدلهای لکسوس که از سال ۲۰۰۸ در ایران وارد شده عبارتند از : LS ، ES ، IS ، GS SC و RX . در سالهای اخیر، اتومبیل های لکسوس روی ویژگی‌های متمایز برای چراغ‌ها و شیشه‌های خاص بیشتر کار کرده است.

شیشه به صورت کلی طراحی و ظرافت خاصی دارد. هم‌چنین، تاثیر مستقیمی در ایمنی و آسایش راننده و سرنشینان دارد. مقاومت و جنس شیشه مخصوصا برای خودروهای لوکس بسیار اهمیت دارد. در صورت تمایل به خرید شیشه لکسوس، بهترین انتخاب برای شما شیشه عبدالهی با بیش از یک دهه سابقه درخشان و تجربه بالا در تعویض و خدمات شیشه می‌باشد.

با خرید از شیشه عبدالهی، خیالتان را از بابت کیفیت و مقاومت شیشه آسوده کنید. برای اطلاع از قیمت‌های انواع شیشه‌های لکسوس با ما تماس بگیرید.

شیشه لکسوس ES350

انواع شیشه برای ES350 در شیشه عبدالهی موجود است. شیشه‌های جلو، عقب و بغل در انواع طرح‌ و رنگ را از ما بخواهید. جهت اطلاع از قیمت‌ شیشه لکسوس تماس بگیرید.

 • انواع شیشه جلو ES350 موجود عبارتند از: دور مشکی دو رنگ، دور مشککی بالا کبود، دور مشکی بالا سرمه ای، سبز، طرح اصلی ی چینی و ….
 • انواع شیشه عقب ES350 موجود عبارتند از: دور مشکی، سبز، هیتر دار و …
 • انواع شیشه جلو ES350 سقف شیشه ای موجود عبارتند از: دور مشکی بالا سرمه ای.

شیشه لکسوس RX350

شیشه برای RX350 مجهز به مه شکن سفید برای افزایش امنیت سرنشینان مخصوصا سرنشینان جلو می باشد. انواع شیشه برای این مدل موجود است. انواع شیشه جلو (دور مشکی، رنگی و…)، انواع شیشه عقب با مدلهای مختلف و شیشه های جانبی یا بغل.

برای اطلاع از موجودی مدل مد نظر خود و دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.

شیشه لکسوس GX460

خودروهای لکسوس GX460 در ایران کمتر هستند ولی ما برای این سری اتومبیل ها هم انواع شیشه برای جلو و عقب را موجود داریم. شیشه عبدالهی علاوه بر فروش شیشه، خدمات تعویض و ترمیم نیز ارائه می‌دهد. تعویض شیشه بسیار مهم است و برای این کار باید به افراد متخصص مراجعه کنید. بالاترین کیفیت شیشه و خدمات شیشه را فقط از ما بخواهید.

شیشه لکسوس NX 200T

 • انواع شیشه جلو NX200T عبارتند از: هیتردار دورمشکی دورنگ بالا سرمه ای و هیتر دار سبز
 • انواع شیشه عقب NX200T عبارتند از: با نوار و بدون نوار و رنگهای سبز و دودی
 • انواع شیشه درب های جلو و عقب NX200T عبارتند از: با زیر شیشه و بدون زیر شیشه و رنگهای دودی ، سبز و…

قیمت شیشه لکسوس

برای دریافت قیمت شیشه لکسوس NX 200T ، قیمت شیشه لکسوس GX460 ،‌ قیمت شیشه لکسوس RX350 و قیمت شیشه لکسوس ES350 و همچنین هزینه تعویض و تعمیر انواع شیشه لکسوس با مرکز پخش شیشه اتومبیل عبدالهی در تماس باشید.

قیمت شیشه جلو لکسوس nx200

برای دریافت قیمت شیشه جلو لکسوس nx200 با ما در تماس باشید، با توجه به نوع این شیشه و انواع مدل‌های موجود در بازار قیمت این شیشه بسیار متنوع است، شیشه اتومبیل عبدالهی به شما تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را ارایه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه تالیسمان

دوشنبه پانزدهم 9 1400

قیمت شیشه تالیسمان

مشخصات-ماشین-تالیسمان-و-قطعات-آن-از-جمله-شیشه-ها

ماشین تالیسمان محصولی تولید شده از شرکت رنو می باشد که با کمک دیگر شرکت ها طراحی و ساخته شده است.

یکی از ویژگی های خوب و جذاب این ماشین، طراحی دلنشین و لذت بخش آن می باشد. چرا که با اولین نگاه زیبایی آن به چشم می خورد. علاوه بر زیبایی، راننده و افراد داخل ماشین از تجهیزات و امکانات بسیار پیشرفته و خوب برای بالا بردن سطح سلامتی و امنیت خود برخوردار هستند.

شیشه تالیسمان نیز جذابیت این ماشین را چند برابر کرده است زیرا افراد با یک نگاه جذب آن می شوند. دارای فضای داخلی بسیار بزرگ است و محیطی آرام و ساکت می باشد. علاوه بر این، ماشین تالیسمان دارای یک مالت سنس می باشد که کار با آن خیلی راحت و آسان است.

ماشین تالیسمان در سال 2015 به شرکت های تولیدی معرفی شد. به همین دلیل شرکت کره جنوبی و شرکت های فرانسوی شروع به طراحی و تولید کردند. همچنین این ماشین در سال 1395 از طریق شرکت نگین خودرو وارد بازارهای کشور ایران شد. این نوعی که وارد ایران می شوند، بیشتر در کشور کره جنوبی تولید و طراحی می شوند. به همین دلیل شرکت کره جنوبی معروف و مشهور است.

از ویژگی ها و مزایای این ماشین می توانیم به طراحی زیبا، شیشه تالیسمان برقی، امنیت بالا و موتور قدرتمند و پر شتاب اشاره کنیم. این ماشین علاوه بر خوبی هایی که دارد. دارای مشکلاتی هم می باشد. از مهم ترین آنها می توانیم به فضای عقب اشاره کنیم که برای سرنشینان متوسط است.

ماشین تالیسمان از محصولات خوش طرح شرکت رنو می باشد که تا کنون وارد کشور شده. از نظر وجود قطعات هم دارای فراوانی بسیاری می باشد. در ادامه می خواهیم با انواع شیشه تالیسمان آشنا شویم که چگونه و با چه کیفیتی طراحی شده اند.

نحوه خرید شیشه تالیسمان چگونه است؟؟

همانطور که می دانیم شیشه ها عضوی از ماشین به حساب می آیند که بدون وجود آن ها، نمی توان وجود ماشین را تصور کرد. از زمان تولید ماشین و تا آخرین لحظه، شیشه ها همراه ماشین هستند. هیچ گاه از آن جدا نمی شوند مگر اینکه در حوادثی مانند تصادف شکسته شوند که باید به سرعت آن ها را تعمیر و تعویض کرد.

در گذشته از شیشه های جلو استفاده نمی کردند. یا به عبارت دیگر، فقط از شیشه های جلو که چند لایه بود استفاده می کردند تا هنگام تصادف و حوادث دیگر به جلوی خودرو بیفتد. اما امروزه تولید انواع شیشه های ماشین پیشرفته شده است. برای مثال، می توانیم به شیشه اشاره کنیم که تقریبا چهل درصد زیبایی این ماشین را شامل می شود.

این ماشین دارای شیشه سانروف یا پانوراما می باشد که تقریبا یک سوم سقف را شامل می شود. از مهم ترین ویژگی های این شیشه می‌توان به قیمت ارزان و مناسب آن اشاره کرد. پس افراد هنگام وجود هر گونه مشکل در این شیشه، هیچ جای نگرانی برای تعویض یا خرید دوباره آن ندارند. چرا که می توانند به راحتی و با قیمت خوب آن را خریداری کنند.

نکات مهم در خرید شیشه تالیسمان:

شیشه جلو تالیسمان  با کیفیت بسیار خوبی طراحی شده است چرا که در دید راننده نقش مهمی دارد. علاوه بر این، برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به داخل ماشین و صورت راننده، قسمت بالایی این شیشه را کمی تیره و پر رنگ تر ساخته اند. شیشه عقب این ماشین نیز، مانند دیگر ماشین ها طراحی و تولید شده است. دارای خطوطی است که برای جلوگیری از یخ زدگی و سرما می باشد. همچنین این شیشه دارای کیفیت بسیار خوبی است چرا که امنیت سرنشینان به آن وابسته می باشد.

اگر بخواهیم در مورد کیفیت شیشه بغل تالیسمان توضیح دهیم. باید بگوییم که این شیشه ها را برای بالا بردن سطح امنیت افراد در حوادث ناگهانی، با مواد درجه یک و جنس مرغوب تولید و طراحی کرده اند.

همچنین می توان گفت این شیشه ها دارای طرح و فرم خاصی هستند. به گونه ای طراحی شده اند که هنگام ضربه خوردن یا هر آسیبی، اگر شکسته شوند. امکان برندگی آن ها بسیار کم است و صدمه ای به سرنشینان ماشین وارد نمی کند.

پس افراد برای تامین امنیت سرنشینان ماشین خود می توانند با نحوه خرید شیشه تالیسمان، خرید شیشه جلو، شیشه عقب، شیشه بغل و شیشه سانروف در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی آشنا شوند تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه بی ام X6

يکشنبه جهاردهم 9 1400

قیمت شیشه بی ام X6

شیشه بی ام X6

همان طور که می دانیم، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های هر ماشین شیشه های آن می باشد. زیرا بسیاری از افراد جذب شیشه های آن ها می ‌شوند. به عبارت دیگر می توان گفت، تولیدکنندگان و طراحان تمام تلاش خود را کرده اند تا شیشه های ماشین ها را با کیفیت و جذابیت بسیار بالا و شیک طراحی و تولید کنند.

از آنجایی که می دانیم، وجود ماشین ها را بدون شیشه ها نمی توان تصور کرد. زیرا که شیشه ها علاوه بر تاثیر گذاشتن در زیبایی و شیک بودن ماشین ها، در امنیت سرنشینان نیز تاثیر بسیار زیادی می گذارند.

به عنوان مثال می توان گفت، تولیدکنندگان بی ام و امروزه تمام تلاش خود را کرده اند تا شیشه بی ام و x6 را به گونه ‌ای طراحی کنند که تقریبا ۷۰ درصد در فروش آن تاثیر داشته باشد. از طرف دیگر، شیشه های این ماشین دارای فرم و حالت بدنه آن می باشند که این ویژگی هم می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر به این ماشین شود.

شیشه جلو

در سمت جلویی خودرو از آنجایی که شیشه جلو در امنیت سرنشینان تاثیر بسیار زیادی دارد. شاهد شیشه ای به صورت چند لایه هستیم. که طراحان و تولید کنند آن را طراحی کرده اند تا علاوه بر تامین امنیت سرنشینان، از تابش نور خورشید به چشم راننده نیز جلوگیری کند.

شیشه عقب و بغل

همچنین، شیشه عقب این ماشین را به گونه‌ ای طراحی کرده اند که دارای خطوطی برای جلوگیری از یخ زدگی می باشد. هنگام ضربه و آسیب، خرد نمی شود. شیشه های بغل ماشین بی ام و هم دارای فرم و حالت بدنه خودرو می باشند که باعث جذابیت بیشتر این ماشین شده اند و چون دارای رنگ سبز و دودی می باشند، افراد آن ها را می پسندند.

 

شیشه سانروف

علاوه بر این، شیشه سانروف ماشین بی ام و هم دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد. تقریبا نیمی از سقف این خودرو را فرا گرفته است. می تواند در طراحی و لوکس بودن ماشین تاثیر بسزایی بگذارد. به همین دلیل می ‌توان گفت، امروزه نحوه خرید انواع شیشه بی ام و x6 بسیار آسان شده است. چرا که افراد می توانند در تمام مراکز فروش شیشه معتبر آن ها را به راحتی پیدا کنند.

قیمت شیشه بی ام و x6

همان طور که می دانیم قیمت شیشه های ماشین ها بر اساس مدل خودرو، طرح و ابعادی که دارند، جنس و کیفیت و حتی رنگ آن ها محاسبه می شود. اما می‌ توان گفت اگر افراد این شیشه ها را از مراکزی که آن ها را عرضه می کنند، خریداری کنند قیمت آن ها مقرون به صرفه تر می باشد.

به عنوان مثال می توان گفت، قیمت شیشه بی ام و x6 با توجه به طرح و مدل این ماشین و مواد اولیه تولید آن ها محاسبه می شود. همچنین، قیمت شیشه جلو بی ام و x6 و قیمت شیشه عقب بی ام و x6 به دلیل اینکه در امنیت سرنشینان و راننده تاثیر بسیار زیادی می گذارند، کمی گران تر می باشد.

اما قیمت شیشه بغل بی ام و x6 مناسب و مقرون به صرفه می باشد. افراد می توانند از مراکز معتبر این شیشه ها را به راحتی خریداری کنند. همچنین می توان گفت کارشناسانی که در مراکز فروش شیشه حضور دارند به افراد توصیه می کنند انواع شیشه های ماشین را با جنس و کیفیت بسیار خوب خریداری کنند. زیرا اگر قیمت بیشتری برای خرید آن ها پرداخت کنند، ارزشش را دارد. می تواند در برابر هرگونه ضربه ناگهانی مقاوم باشد.

 علاوه بر این، بسیاری از افراد هنگام شکسته شدن و یا خرد شدن شیشه سانروف ماشین این تصور را دارند که قیمت آن بسیار گران می باشد. اما این تصور اشتباه است زیرا اگر چه این شیشه دارای طرح و جذابیت بسیار زیبا می باشد. اما می توان گفت قیمت شیشه سانروف بی ام و x6 بسیار ارزان و مناسب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه یاریس

شنبه سیزدهم 9 1400

قیمت شیشه یاریس

شیشه-تویوتا-یاریس

شیشه برای هر خودرویی از قطعات اصلی محسوب می شود و در صورت خرید جنس بی کیفیت ممکن است در برخورد با حادثه سبب آسیب سرنشینان شود. پس شیشه از مهم ترین قطعات یک اتومبیل می باشد.

شیشه های مدرن از شیشه های اولیه استحکام بیشتری دارند. شیشه های اولیه معمولی بودند و در صورت بروز اتفاق سریعا خرد می شدند اما شیشه های مدرن خرد نمیشوند و ترک بر میدارند.

این موضوع برای ایمنی خودرو ها بسیار مهم است. تویوتا معمولا در ماشین های خود از لایه ‌‌PVB استفاده می‌کند که در بین دو لایه قرار می‌گیرد. این لایه سبب حفظ جان سرنشینان، افزایش ایمنی و جلوگیری از ورود فرا بنفش به خودرو می شود.

این لایه مختص شیشه جلو است. پس ایمنی، استحکام و جنس شیشه بسیار مهم است. حتما در هنگام خرید از اصل بودن کالا و جنس کالا مطمئن شوید. با خرید شیشه اتومبیل یاریس از عبدالهی در این موضوع خیالتان را آسود کنید.

قیمت شیشه یاریس

قیمت شیشه مقادیر مختلفی دارد متناسب با جنس و کیفیت. برای اطلاع از قیمت شیشه جلو یاریس، قیمت شیشه عقب یاریس و قیمت شیشه بغل یاریس و جهت خرید شیشه با کیفیت و خدمات تعویض و نصب حرفه ای (حتی نصب درب منزل) با ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه اتومبیل متناسب با نرخ ارز متغیر است برای همین بهتر است برای اطلاع از قیمت های روز استعلام بگیرید. با خرید از مراکز معتبر و با سابقه شیشه خیالتان را از کیفیت و جنس کار آسوده کنید.

قیمت شیشه جلو تویوتا یاریس

برای استعلام قیمت شیشه جلو تویوتا Yaris در مدل‌ها و کیفیت‌های مختلف با مرکز تماس شیشه اتومبیل عبدالهی در تماس باشید.

در جدول زیر قیمت شیشه جلو تویوتا Yaris در مدل‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد:

مدل شیشهقیمت شیشه
قیمت شیشه جلو مدل ۲۰۰۸تماس بگیرید!
قیمت شیشه جلو مدل ۲۰۱۱تماس بگیرید!
قیمت شیشه جلو مدل ۲۰۱۵تماس بگیرید!
قیمت شیشه جلو مدل ۲۰۱۶تماس بگیرید!

با توجه به شرایط بازار و عدم ثبات قیمت‌ها، برای دریافت قیمت شیشه جلو تویوتا یاریس با ما تماس بگیرید!

جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02122524806 و 02177090652 تماس بگیرید.

اتومبیل یاریس

خودرو یاریس متعلق به شرکت تویوتا ژاپنی است. شرکتی که از سال 1937 زمان راه‌اندازی اولین خط تولید خود کیفیت را همواره اولویت خود قرار داده است. یاریس از نمونه های موفق تویوتا است که یک خودرو بسیار جمع و جور می باشد و برای ماشین شهری بسیار مناسب است.

تویوتا، از پر فروش‌ترین برندها در جهان و بزرگترین خودروسازی ها در سطح ژاپن است. تویوتا صاحب برندهای دینا، لکسوس ، سایون، دایهاتسوو هینو موتورز می‌باشد.اولین خط تولید این کمپانی توسط کیشیرو تویودا و در کارخانه شرکت نساجی صنایع تویوتا، راه‌اندازی شد.

از سال ۱۹۹۹ رسما محصول یاریس وارد سبد محصولات این کمپانی شد.

شرکت ایرتویا نماینده رسمی شرکت تویوتا در ایران است. نسل دوم یاریس در مدل‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ توسط این شرکت به بازار ایران ورود کرد. تاکنون چهار نسل مختلف برای این ماشین محبوب تولید و وارد بازارهای بین المللی شده است و به صورت کلی در جهان نسل دوم آن طرفدار بیشتری داشته است.

یاریس در نمونه هاچ‌بک راهی بازار ایران شده بود و نمونه صندوق‌دار آن جدید تر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه لندکروز

شنبه سیزدهم 9 1400

قیمت شیشه لندکروز

شیشه-لندکروز

برای خرید شیشه اتومبیل‌های لوکس مانند لندکروز، لکسوس، پرادو و…، شیشه عبدالهی با بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان در خدمت شماست. تمامی شیشه ها در این مرکز کیفیت عالی دارند و خدمات تعویض و نصب هم بسیار دقیق انجام می‌شود.

شیشه عبدالهی مرکز فروش و خدمات انواع شیشه برای انواع خودروهای داخلی و خارجی می‌باشد و به دلیل ظرافت در عمل، محبوبیت یافته است.

برای اطلاع از قیمت های شیشه لندکروز همین حالا تماس بگیرید.

با خرید از شیشه عبدالهی آسوده خاطر باشید. جهت هرگونه سوال و درخواست قیمت با شماره های 02122524806 و 02177090652 تماس بگیرید.

شیشه جلو لندکروز

در ابتدا شیشه های جلو این خودرو، از شیشه های پنجره معمولی ساخته شده بودند، که یکی از نقاط ضعف اصلی این ماشین بود و در تصادفات مشکلات زیادی ایجاد می‌کرد. بنا براین تحولی در ساختار شیشه های جلو ایجاد کردند و اکنون از شیشه های چند لایه استفاده می‌کنند. در شیشه عبدالهی تعویض، ترمیم و فروش انواع شیشه جلو ، بغل و عقب خودرو انجام می‌شود.

شیشه جلو این ماشین در دو مدل 2005 تا 2007 و نیز 2008 الی 2013 سنسور باران ندارند. تقریبا تمامی طراحی ها هم به یک شکل صورت گرفته است. شیشه جلو این خودرو محبوب، معمولا ساده است و تنها یک پایه آینه دارد برای همین سنسور باران در آنها تعبیه نشده است. فقط مدل های متعددی سنسور باران دارند.

شیشه عقب لندکروز

شیشه عقب لندکروز نیز ساده و کاملا مقاوم است. شیشه عقب این خودرو برف پاک کن و هیتر دارد که سبب بهبود رانندگی در طول فصول سرد میشود. جهت اطلاع از انواع مدل های موجود و قیمت شیشه ها تماس حاصل فرمایید.

خودرو لندکروز

خودرو لندکروز جزو ماشین های گران قیمت محسوب می شود. نام کامل خودرو تویوتا لندکروز است که توسط شرکت ژاپنی تویوتا تولید می‌شود. از سری ماشین های شاسی بلند شرکت تویوتا می‌باشد. این خودرو مجهز به سیستم چهار چرخ متحرک و دو دیفرانسیل است که مقاومت زیادی دارد و به همین سبب ماشین مناسبی برای آفرود می باشد.

لندکروزر (Land Cruiser) به معنای لفظی زمین نَوَرد می باشد که کاملا در ساخت این ماشین این مفهوم محقق شده است.

لندکروزر در حال حاضر در جایگاه دوم طولانی‌ترین سری تولید یک مدل خودرو در جهان قرار دارد. اولین جایگاه، برای شورولت سابربن است. این خودرو تا سال ۲۰۱۹ در بیش از ۱۰ میلیون واحد در سراسر جهان به مرحله تولید رسیده است که رقم قابل توجهی است.

با توجه به ممنوعیت واردات خودروهای خارجی به کشور، متاسفانه هم اکنون کارکرده این خودرو قابل خرید است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر
X