مركز پخش شيشه اتومبيل عبدالهي

مركز پخش شيشه اتومبيل عبدالهي

قیمت شیشه آریزو ۵

شنبه بیستم 9 1400

قیمت شیشه آریزو ۵

شیشه آریزو ۵

همان طور که می دانیم امروزه ماشین آریزو ۵ در خیابان و جاده ها بیشتر به چشم می آید. چرا که تولید کنندگان این ماشین، آن را برخلاف گذشته با آپشن های بسیار زیبا و جدید و مدرن طراحی و تولید کرده اند. به همین علت است که وجود این ماشین امروزه بیشتر به چشم می آید.

این ماشین علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و جذابی که دارد. دارای مشخصات فنی و عمومی بسیار خوبی می باشد. این ویژگی ها می ‌تواند در جذب مشتریان و افراد به سمت این ماشین تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. از طرف دیگر می توان گفت، ماشین ها بدون وجود شیشه بسیار زشت به نظر می رسند. همچنین امنیت افراد به طور کامل تامین نمی شود. به همین دلیل است که هیچ گاه ماشین هایی را ندیده ایم که بدون شیشه تولید و طراحی شده باشند.

 

علاوه بر این، امنیت سرنشینان داخل ماشین با وجود شیشه ها تامین می شود. به خاطر همین است که تولید کنندگان تلاش خود را کرده اند تا از مواد اولیه بسیار خوب و مرغوب در تولید شیشه ها استفاده کنند. آن ها را به صورت چند لایه طراحی کنند.

شیشه جلو

از آن جایی که بیشتر امنیت افراد به شیشه جلو این ماشین بستگی دارد. می توان گفت شیشه جلو آریزو ۵ به گونه ‌ای طراحی شده است که دارای دور مشکی و تمام رنگ می باشد. چون از جنس لمینت طراحی شده است هنگام ضربه و آسیب هیچ گاه شکسته و خرد نمی شود، بلکه فقط ترک می خورد.

شیشه عقب

شیشه عقب هم در امنیت سرنشینان عقب ماشین تاثیر بسیار زیادی می گذارد. به همین دلیل آن را به صورت چند لایه طراحی کرده اند. همچنین می توان گفت این شیشه از یخ زدگی جلوگیری می کند. چون دارای گرمکن بخار گیر است. هنگام سرما راننده می تواند پشت ماشین را با وجود این شیشه به خوبی ببینند.

شیشه بغل و سانروف

شیشه های بغل ماشین آریزو ۵ هم دارای فرم و حالت بدنه خودرو می باشد. چون سبز رنگ و دودی است در شیک و لوکس بودن این ماشین تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. از طرف دیگر، داشتن شیشه سانروف نیز در زیبایی و جذابیت این ماشین تاثیر گذاشته و بسیاری از افراد به دلیل وجود این شیشه آن را خریداری می کنند.

خرید شیشه آریزو ۵ و قیمت آن

همان طور که می دانیم بعد از گذشت مدت زمانی ممکن است بر اثر حوادث و اتفاق های ناگهانی، شیشه های خودرو شکسته شوند و افراد مجبور شوند آن ها را تعویض و تعمیر کنند.

 یکی از نکات بسیار مهم در تعویض، تعمیر و خرید دوباره شیشه آریزو ۵ این است که افراد باید آن ها را از مراکزی که انواع شیشه های ماشین را می فروشند، خریداری کنند. به مدل ماشین خود نیز توجه بسیار زیادی داشته باشند.

امروزه روش های مختلفی برای خرید شیشه آریزو ۵ در انواع مختلف شیشه ها مثل: خرید شیشه جلو، عقب، بغل و سانروف به وجود آمده که باعث شده است که افراد به راحتی بتوانند این شیشه ها را خریداری کنند.

از طرف دیگر می توان گفت، امروزه افراد می توانند از طریق اینترنت با مراجعه به سایت های فروش شیشه ماشین که دارای ارزش و اعتبار بسیار زیادی می باشند. شیشه های مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش دهند و از خدمات خرید آنلاین بهره مند شوند.

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی شیشه آریزو ۵ و انواع شیشه ماشین های دیگر این گونه است که افراد می توانند به صورت آنلاین شیشه های مورد نظر خود را بر اساس مدل ماشین سفارش دهند. از نصاب های حرفه ای درخواست نصب و تعویض شیشه ها را درب منزل داشته باشند.

قیمت شیشه آریزو ۵ بر اساس مدل ماشین، جنس و کیفیت مواد اولیه تولید آن محاسبه می‌ شود. به عبارت دیگر می توان گفت قیمت شیشه جلو و عقب آریزو ۵ به دلیل اینکه در امنیت سرنشینان تاثیر می گذارد، گران می باشد. اما قیمت شیشه سانروف آریزو ۵ بسیار ارزان و مقرون به صرفه است؛ زیرا از ۱۲۰ هزار تومان شروع می شود به بالا.

علاوه بر این، اگر چه شیشه های بغل آریزو ۵ دارای فرم بدنه می باشند و رنگی هستند. اما می‌ توان گفت قیمت آن ها مناسب و منطقی می باشد و افراد می توانند آن ها را با قیمت اقتصادی خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه بی ام و سری 7

چهارشنبه هفدهم 9 1400

قیمت شیشه بی ام و سری 7

مشخصات-ماشین-بی-ام-و-سری-۷

امروزه ماشین بی ام و در انواع و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده است. که یکی از مدل های آن، بی ام و ۷۴۰/۷۵۰/۷۳۰/ اتاق ۷ می باشد. که به طور کلی بهای مجموعه بی ام و سری 7 می گویند. این ماشین دارای طراحی بسیار شیک و زیبا و آپشن های مدرن و پیشرفته می باشد.

همچنین می توان گفت بسیاری از افراد امروزه به دلیل آپشن های مدرن و جذاب این ماشین و طراحی بسیار زیبای شیشه هایش جذب آن می شوند و آن را خریداری می کنند.

یکی از مهم ترین نکاتی که تولید کنندگان در طراحی این ماشین در نظر می گیرند. این است که شیشه بی ام و سری 7 را به گونه ای طراحی کردند که افراد از نظر ایمنی بودن هیچ گونه نگرانی ندارند.

از طرف دیگر می توان گفت کسانی که این ماشین را خریداری می کنند. باید بدانند که برای نصب، تعمیر و تعویض شیشه ها هنگام شکسته شدن باید به مراکزی مراجعه کنند که دارای نصاب های حرفه ای و ماهر در زمینه انجام این کار می باشند.

شیشه جلو و بغل

تولید کنندگان شیشه جلو این ماشین را از جنس لمینت طراحی کرده اند. این شهیهش به صورت چند لایه می باشد. به همین دلیل می ‌توان گفت کیفیت و جنس این شیشه نشان دهنده میزان امنیت و ایمنی بودن آن است. علاوه بر این، شیشه های بغل این ماشین هم بر اساس بدنه درب ها و حالت آن ها ساخته و طراحی شده اند. برای جذابیت بیشتر دارای رنگ سبز یا دودی می باشند.

شیشه سانروف و عقب

شیشه سانروف این ماشین هم که تقریبا نصف سقف را فرا گرفته است. جذابیت بسیار زیادی دارد و افراد می توانند هنگام مسافرت با باز کردن این شیشه علاوه بر لذت بردن از سفر خود، از هوای طبیعت هم به خوبی استفاده کنند. علاوه بر این، شیشه عقب این ماشین به دلیل مجهز بودن به سیستم گرمکن و بخار گیر باعث جلوگیری از یخ زدن هنگام سرما می شود.

نحوه خرید شیشه بی ام و سری 7

همان طور که می دانیم انواع شیشه های ماشین بر اثر گذشت زمان و یا ضربه های ناگهانی، ممکن است دچار آسیب شوند. یا حتی شکسته شوند؛ به همین دلیل افراد باید آن ها را هر چه سریع تر تعویض و تعمیر کنند تا از دیگر آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری کنند.

امروزه نحوه خرید انواع شیشه بی ام و سری 7 به گونه ای است که افراد می توانند آن ها را به صورت حضوری از مراکز معتبر خریداری کنند. از طرف دیگر می توان گفت، امروزه روش خرید اینترنتی این شیشه ها نیز بسیار رایج شده است. افراد می توانند از طریق سایت های خوب و قابل اطمینان آن ها را به صورت اینترنتی سفارش دهند. از نصاب ها درخواست نصب آن ها را درب منزل داشته باشند.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی به عنوان یکی از بزرگ ترین عرضه کننده های انواع شیشه ماشین، خدمات بسیار زیادی را به مردم ارائه می دهد. از مهم ترین خدمات این مرکز می توان به نصاب های حرفه ای و ماهر، نصب، تعمیر و تعویض انواع شیشه های ماشین، نصب شیشه ها حتی در محل کار و یا منزل اشاره کرد.

به عنوان مثال می‌ توان گفت، این مرکز شیشه در زمینه نصب و تعویض شیشه بی ام و سری 7 خدمات بسیار زیادی را به افراد ارائه می دهد. افراد می توانند هنگام وجود شکستگی و یا هرگونه مشکل با مراجعه به این مرکز از خدمات آن ها بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه لکسوس

دوشنبه پانزدهم 9 1400

قیمت شیشه لکسوس

برند لکسوس از شرکت خودروسازی ژاپنی تویوتا و جزو خودروهای لوکس این شرکت است. این شرکت از ۱۰ شرکت برتر ژاپنی محسوب می‌شود. در حال حاضر لکسوس، بزرگترین تولیدکننده خودروهای سفارشی و خاص در ژاپن می باشد. دفتر مرکزی لکسوس در شهر ناگویا، آیچی ژاپن و دفاتر بین‌المللی و مراکز عملیاتی آن نیز در بلژیک، کالیفرنیا، بروکسل و تورانس قرار دارند. امروزه برند لکسوس، برندی شناخته شده و بین المللی است که خودرو های بسیار خاصی تولید می‌کند.

خرید-شیشه-لکسوس

شیشه لکسوس

به طور کلی اتومبیل لکسوس، ارگونومی خاصی دارد. مدلهای لکسوس که از سال ۲۰۰۸ در ایران وارد شده عبارتند از : LS ، ES ، IS ، GS SC و RX . در سالهای اخیر، اتومبیل های لکسوس روی ویژگی‌های متمایز برای چراغ‌ها و شیشه‌های خاص بیشتر کار کرده است.

شیشه به صورت کلی طراحی و ظرافت خاصی دارد. هم‌چنین، تاثیر مستقیمی در ایمنی و آسایش راننده و سرنشینان دارد. مقاومت و جنس شیشه مخصوصا برای خودروهای لوکس بسیار اهمیت دارد. در صورت تمایل به خرید شیشه لکسوس، بهترین انتخاب برای شما شیشه عبدالهی با بیش از یک دهه سابقه درخشان و تجربه بالا در تعویض و خدمات شیشه می‌باشد.

با خرید از شیشه عبدالهی، خیالتان را از بابت کیفیت و مقاومت شیشه آسوده کنید. برای اطلاع از قیمت‌های انواع شیشه‌های لکسوس با ما تماس بگیرید.

شیشه لکسوس ES350

انواع شیشه برای ES350 در شیشه عبدالهی موجود است. شیشه‌های جلو، عقب و بغل در انواع طرح‌ و رنگ را از ما بخواهید. جهت اطلاع از قیمت‌ شیشه لکسوس تماس بگیرید.

  • انواع شیشه جلو ES350 موجود عبارتند از: دور مشکی دو رنگ، دور مشککی بالا کبود، دور مشکی بالا سرمه ای، سبز، طرح اصلی ی چینی و ….
  • انواع شیشه عقب ES350 موجود عبارتند از: دور مشکی، سبز، هیتر دار و …
  • انواع شیشه جلو ES350 سقف شیشه ای موجود عبارتند از: دور مشکی بالا سرمه ای.

شیشه لکسوس RX350

شیشه برای RX350 مجهز به مه شکن سفید برای افزایش امنیت سرنشینان مخصوصا سرنشینان جلو می باشد. انواع شیشه برای این مدل موجود است. انواع شیشه جلو (دور مشکی، رنگی و…)، انواع شیشه عقب با مدلهای مختلف و شیشه های جانبی یا بغل.

برای اطلاع از موجودی مدل مد نظر خود و دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.

شیشه لکسوس GX460

خودروهای لکسوس GX460 در ایران کمتر هستند ولی ما برای این سری اتومبیل ها هم انواع شیشه برای جلو و عقب را موجود داریم. شیشه عبدالهی علاوه بر فروش شیشه، خدمات تعویض و ترمیم نیز ارائه می‌دهد. تعویض شیشه بسیار مهم است و برای این کار باید به افراد متخصص مراجعه کنید. بالاترین کیفیت شیشه و خدمات شیشه را فقط از ما بخواهید.

شیشه لکسوس NX 200T

  • انواع شیشه جلو NX200T عبارتند از: هیتردار دورمشکی دورنگ بالا سرمه ای و هیتر دار سبز
  • انواع شیشه عقب NX200T عبارتند از: با نوار و بدون نوار و رنگهای سبز و دودی
  • انواع شیشه درب های جلو و عقب NX200T عبارتند از: با زیر شیشه و بدون زیر شیشه و رنگهای دودی ، سبز و…

قیمت شیشه لکسوس

برای دریافت قیمت شیشه لکسوس NX 200T ، قیمت شیشه لکسوس GX460 ،‌ قیمت شیشه لکسوس RX350 و قیمت شیشه لکسوس ES350 و همچنین هزینه تعویض و تعمیر انواع شیشه لکسوس با مرکز پخش شیشه اتومبیل عبدالهی در تماس باشید.

قیمت شیشه جلو لکسوس nx200

برای دریافت قیمت شیشه جلو لکسوس nx200 با ما در تماس باشید، با توجه به نوع این شیشه و انواع مدل‌های موجود در بازار قیمت این شیشه بسیار متنوع است، شیشه اتومبیل عبدالهی به شما تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را ارایه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه تالیسمان

دوشنبه پانزدهم 9 1400

قیمت شیشه تالیسمان

مشخصات-ماشین-تالیسمان-و-قطعات-آن-از-جمله-شیشه-ها

ماشین تالیسمان محصولی تولید شده از شرکت رنو می باشد که با کمک دیگر شرکت ها طراحی و ساخته شده است.

یکی از ویژگی های خوب و جذاب این ماشین، طراحی دلنشین و لذت بخش آن می باشد. چرا که با اولین نگاه زیبایی آن به چشم می خورد. علاوه بر زیبایی، راننده و افراد داخل ماشین از تجهیزات و امکانات بسیار پیشرفته و خوب برای بالا بردن سطح سلامتی و امنیت خود برخوردار هستند.

شیشه تالیسمان نیز جذابیت این ماشین را چند برابر کرده است زیرا افراد با یک نگاه جذب آن می شوند. دارای فضای داخلی بسیار بزرگ است و محیطی آرام و ساکت می باشد. علاوه بر این، ماشین تالیسمان دارای یک مالت سنس می باشد که کار با آن خیلی راحت و آسان است.

ماشین تالیسمان در سال 2015 به شرکت های تولیدی معرفی شد. به همین دلیل شرکت کره جنوبی و شرکت های فرانسوی شروع به طراحی و تولید کردند. همچنین این ماشین در سال 1395 از طریق شرکت نگین خودرو وارد بازارهای کشور ایران شد. این نوعی که وارد ایران می شوند، بیشتر در کشور کره جنوبی تولید و طراحی می شوند. به همین دلیل شرکت کره جنوبی معروف و مشهور است.

از ویژگی ها و مزایای این ماشین می توانیم به طراحی زیبا، شیشه تالیسمان برقی، امنیت بالا و موتور قدرتمند و پر شتاب اشاره کنیم. این ماشین علاوه بر خوبی هایی که دارد. دارای مشکلاتی هم می باشد. از مهم ترین آنها می توانیم به فضای عقب اشاره کنیم که برای سرنشینان متوسط است.

ماشین تالیسمان از محصولات خوش طرح شرکت رنو می باشد که تا کنون وارد کشور شده. از نظر وجود قطعات هم دارای فراوانی بسیاری می باشد. در ادامه می خواهیم با انواع شیشه تالیسمان آشنا شویم که چگونه و با چه کیفیتی طراحی شده اند.

نحوه خرید شیشه تالیسمان چگونه است؟؟

همانطور که می دانیم شیشه ها عضوی از ماشین به حساب می آیند که بدون وجود آن ها، نمی توان وجود ماشین را تصور کرد. از زمان تولید ماشین و تا آخرین لحظه، شیشه ها همراه ماشین هستند. هیچ گاه از آن جدا نمی شوند مگر اینکه در حوادثی مانند تصادف شکسته شوند که باید به سرعت آن ها را تعمیر و تعویض کرد.

در گذشته از شیشه های جلو استفاده نمی کردند. یا به عبارت دیگر، فقط از شیشه های جلو که چند لایه بود استفاده می کردند تا هنگام تصادف و حوادث دیگر به جلوی خودرو بیفتد. اما امروزه تولید انواع شیشه های ماشین پیشرفته شده است. برای مثال، می توانیم به شیشه اشاره کنیم که تقریبا چهل درصد زیبایی این ماشین را شامل می شود.

این ماشین دارای شیشه سانروف یا پانوراما می باشد که تقریبا یک سوم سقف را شامل می شود. از مهم ترین ویژگی های این شیشه می‌توان به قیمت ارزان و مناسب آن اشاره کرد. پس افراد هنگام وجود هر گونه مشکل در این شیشه، هیچ جای نگرانی برای تعویض یا خرید دوباره آن ندارند. چرا که می توانند به راحتی و با قیمت خوب آن را خریداری کنند.

نکات مهم در خرید شیشه تالیسمان:

شیشه جلو تالیسمان  با کیفیت بسیار خوبی طراحی شده است چرا که در دید راننده نقش مهمی دارد. علاوه بر این، برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به داخل ماشین و صورت راننده، قسمت بالایی این شیشه را کمی تیره و پر رنگ تر ساخته اند. شیشه عقب این ماشین نیز، مانند دیگر ماشین ها طراحی و تولید شده است. دارای خطوطی است که برای جلوگیری از یخ زدگی و سرما می باشد. همچنین این شیشه دارای کیفیت بسیار خوبی است چرا که امنیت سرنشینان به آن وابسته می باشد.

اگر بخواهیم در مورد کیفیت شیشه بغل تالیسمان توضیح دهیم. باید بگوییم که این شیشه ها را برای بالا بردن سطح امنیت افراد در حوادث ناگهانی، با مواد درجه یک و جنس مرغوب تولید و طراحی کرده اند.

همچنین می توان گفت این شیشه ها دارای طرح و فرم خاصی هستند. به گونه ای طراحی شده اند که هنگام ضربه خوردن یا هر آسیبی، اگر شکسته شوند. امکان برندگی آن ها بسیار کم است و صدمه ای به سرنشینان ماشین وارد نمی کند.

پس افراد برای تامین امنیت سرنشینان ماشین خود می توانند با نحوه خرید شیشه تالیسمان، خرید شیشه جلو، شیشه عقب، شیشه بغل و شیشه سانروف در مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی آشنا شوند تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه بی ام X6

يکشنبه جهاردهم 9 1400

قیمت شیشه بی ام X6

شیشه بی ام X6

همان طور که می دانیم، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های هر ماشین شیشه های آن می باشد. زیرا بسیاری از افراد جذب شیشه های آن ها می ‌شوند. به عبارت دیگر می توان گفت، تولیدکنندگان و طراحان تمام تلاش خود را کرده اند تا شیشه های ماشین ها را با کیفیت و جذابیت بسیار بالا و شیک طراحی و تولید کنند.

از آنجایی که می دانیم، وجود ماشین ها را بدون شیشه ها نمی توان تصور کرد. زیرا که شیشه ها علاوه بر تاثیر گذاشتن در زیبایی و شیک بودن ماشین ها، در امنیت سرنشینان نیز تاثیر بسیار زیادی می گذارند.

به عنوان مثال می توان گفت، تولیدکنندگان بی ام و امروزه تمام تلاش خود را کرده اند تا شیشه بی ام و x6 را به گونه ‌ای طراحی کنند که تقریبا ۷۰ درصد در فروش آن تاثیر داشته باشد. از طرف دیگر، شیشه های این ماشین دارای فرم و حالت بدنه آن می باشند که این ویژگی هم می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر به این ماشین شود.

شیشه جلو

در سمت جلویی خودرو از آنجایی که شیشه جلو در امنیت سرنشینان تاثیر بسیار زیادی دارد. شاهد شیشه ای به صورت چند لایه هستیم. که طراحان و تولید کنند آن را طراحی کرده اند تا علاوه بر تامین امنیت سرنشینان، از تابش نور خورشید به چشم راننده نیز جلوگیری کند.

شیشه عقب و بغل

همچنین، شیشه عقب این ماشین را به گونه‌ ای طراحی کرده اند که دارای خطوطی برای جلوگیری از یخ زدگی می باشد. هنگام ضربه و آسیب، خرد نمی شود. شیشه های بغل ماشین بی ام و هم دارای فرم و حالت بدنه خودرو می باشند که باعث جذابیت بیشتر این ماشین شده اند و چون دارای رنگ سبز و دودی می باشند، افراد آن ها را می پسندند.

 

شیشه سانروف

علاوه بر این، شیشه سانروف ماشین بی ام و هم دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد. تقریبا نیمی از سقف این خودرو را فرا گرفته است. می تواند در طراحی و لوکس بودن ماشین تاثیر بسزایی بگذارد. به همین دلیل می ‌توان گفت، امروزه نحوه خرید انواع شیشه بی ام و x6 بسیار آسان شده است. چرا که افراد می توانند در تمام مراکز فروش شیشه معتبر آن ها را به راحتی پیدا کنند.

قیمت شیشه بی ام و x6

همان طور که می دانیم قیمت شیشه های ماشین ها بر اساس مدل خودرو، طرح و ابعادی که دارند، جنس و کیفیت و حتی رنگ آن ها محاسبه می شود. اما می‌ توان گفت اگر افراد این شیشه ها را از مراکزی که آن ها را عرضه می کنند، خریداری کنند قیمت آن ها مقرون به صرفه تر می باشد.

به عنوان مثال می توان گفت، قیمت شیشه بی ام و x6 با توجه به طرح و مدل این ماشین و مواد اولیه تولید آن ها محاسبه می شود. همچنین، قیمت شیشه جلو بی ام و x6 و قیمت شیشه عقب بی ام و x6 به دلیل اینکه در امنیت سرنشینان و راننده تاثیر بسیار زیادی می گذارند، کمی گران تر می باشد.

اما قیمت شیشه بغل بی ام و x6 مناسب و مقرون به صرفه می باشد. افراد می توانند از مراکز معتبر این شیشه ها را به راحتی خریداری کنند. همچنین می توان گفت کارشناسانی که در مراکز فروش شیشه حضور دارند به افراد توصیه می کنند انواع شیشه های ماشین را با جنس و کیفیت بسیار خوب خریداری کنند. زیرا اگر قیمت بیشتری برای خرید آن ها پرداخت کنند، ارزشش را دارد. می تواند در برابر هرگونه ضربه ناگهانی مقاوم باشد.

 علاوه بر این، بسیاری از افراد هنگام شکسته شدن و یا خرد شدن شیشه سانروف ماشین این تصور را دارند که قیمت آن بسیار گران می باشد. اما این تصور اشتباه است زیرا اگر چه این شیشه دارای طرح و جذابیت بسیار زیبا می باشد. اما می توان گفت قیمت شیشه سانروف بی ام و x6 بسیار ارزان و مناسب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر
X