مركز پخش شيشه اتومبيل عبدالهي

مركز پخش شيشه اتومبيل عبدالهي

قیمت شیشه تیوولی

پنج شنبه سیزدهم 8 1400

قیمت شیشه تیوولی

ماشین تیوولی از جمله ماشین هایی است که برای بیرون از شهر تولید و ساخته شده است.

این ماشین در سال دو هزار و پانزده در کشور کره جنوبی تولید شده و بعد از پیشرفت در تولید، وارد بازار های ایرانی شده است.

سیستم ایمنی ماشین تیوولی کره ای، بسیار خوب و با کیفیت می باشد.

از مهم ترین قطعات این ماشین، شیشه تیوولی می باشد چرا که به عنوان یکی از قطعات اصلی ماشین، از زمان تولید از آن جدا نشده و نخواهد شد.

شیشه های این ماشین و هر نوع ماشین دیگری هیچ وقت از آن جدا نمی شود. به عبارت دیگر می توان گفت شیشه ها به ماشین وابسته هستند.

 تنها مشکلی که برای این شیشه ها ممکن است به وجود بیاید این است که هنگام ضربه بسیار شدید یا حوادثی مانند تصادف  شکسته می شوند.

اما هنگام شکسته شدن شیشه ماشین ها از جمله شیشه Tivoli ، هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا افراد می توانند از مراکز فروش آن ها را خریداری کنند.

مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از مراکز با سابقه در ایران می باشد که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این ماشین علاوه بر شرکت های کره ای، در اروپا و دیگر کشور ها هم تولید و طراحی شده است.  

تولید این ماشین همانطور که گفتیم از سال دو هزار و پانزده میلادی آغاز شده و مدتی بعد وارد بازار های ایرانی شده است.

در ایران هم این ماشین فروش بسیار خوبی داشته است.

از نکته های مهم تولید ماشین تیوولی آمور این است که تقریبا سه سال و نیم برای طراحی آن تحقیقاتی انجام شده است.

شاید هنگام صحبت در مورد ماشین های شاسی بلندی که در کشور کره تولید می شوند، ما به قیمت بسیار بالای آن فکر کنیم اما ماشین تیوولی آرمور یکی از مدل هایی است  که بسیار جذاب تولید شده و علاقه مندان و مشتریان زیادی در کشور دارد.

تیوولی آرمور در ایران

نیمه دوم سال 2017 بود که سانگ یانگ برای حفظ بازار بین المللی، اولین فیس لیفت این خودرو را در کره جنوبی به نمایش گذاشت. تیوولی نیوفیس در بازار کره، ابتدا با نام «تیوولی آرمور» فروخته شد و در زمانی که این خودرو وارد بازار ایران شد هم به نام تیوولی آرمور شناخته شد البته این خودرو با آرمور موجود در کره تفاوت های زیادی دارد و نسخه موجود در ایران بیشتر به همان نسخه الیت شباهت دارد.

برای تعویض و دریافت قیمت شیشه تیوولی آرمور با ما در تماس باشید!

tivolli armour

ویژگی انواع شیشه تیوولی و نحوه خرید آن ها

اگر بخواهیم در مورد ویژگی های شیشه تیوولی/ تیوولی آرمور مطالبی را بیان کنیم، اول باید به کیفیت هر کدام از آن ها اشاره کنیم چرا که شیشه ها به عنوان عضو اصلی و جدایی ناپذیر از ماشین به شمار می روند.

علاوه بر این، نکته مهم در تولید شیشه ها این است که تولید کننده گان به غیر از شکل، اندازه و ابعاد شیشه ها، به مقدار ایمن بودن آن توجه بسیار زیادی می کنند.

شیشه عقب تیوولی

شیشه عقب ماشین تیوولی آرمور مثل دیگر شیشه عقب های ماشین ها، باید با کیفیت و جنس بسیار خوب و عالی طراحی و تولید شود چرا که بیشتر امنیت افراد داخل ماشین به آن بستگی دارد.

همچنین این شیشه  دارای دور مشکی می باشد و خط هایی که روی آن وجود دارد به دلیل جلوگیری از سرما و یخ زدگی می باشد.

به همین دلیل باید با کیفیت بسیار زیاد تولید شود زیرا هنگام ضربه به تکه های خیلی ریز تبدیل می شود.

شیشه جلو تیوولی

شیشه جلو تیوولی مثل دیگر شیشه ها به شکل چهار گوش طراحی شده است و قسمت بالایی آن کمی پر رنگ و تیره می باشد چرا که این تیرگی از تابش نور مستقیم خورشید به چشم و صورت راننده جلوگیری می کند.

این شیشه با چسب مخصوصی به نام پلی یورتان نصب می شود. قیمت این شیشه نیز بالا می باشد چرا که به صورت لایه ای آن را تولید می کنند.

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه تیوولی با مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه موسو

پنج شنبه سیزدهم 8 1400

قیمت شیشه موسو

یکی دیگر از ماشین های تولید شده در شرکت سانگ یانگ کره جنوبی، ماشین موسو می باشد.

این ماشین از همان ابتدای تولید هواداران و مشتریان بسیاری را به خود جذب کرد.

ماشین موسو به دلیل جذابیت، مشخصات فنی و سرعتی که دارد، با وارد شدن به بازار ایران مشتریان زیادی پیدا کرد و مردم از آن استقبال کردند.

به دلیل فروش بسیار خوبی که این ماشین در بازار های کشور داشت، تولید کننده گان آن سعی کردند انوع مختلف و مدل های جدید این ماشین را طراحی و تولید کنند.

به همین دلیل آن ها موفق شدند هر سال قطعه های پیشرفته ای برای این ماشین تولید کنند و میزان جذابیت آن را افزایش دهند.

از جمله این قطعات پیشرفته می توان به شیشه موسو اشاره کرد.

شیشه موسو جذابیت و ظاهر زیبایی را برای این ماشین به وجود آورده است و از نظر کیفیت و مواد تولیدی بسیار خوب می باشد اما با نگاه کردن به این ماشین احساس می کنیم که اندازه این شیشه ها نسبت به بدنه ماشین، کوچک می باشد.

خرید شیشه موسو

سانگ یانگ موسو در ایران

این ماشین از سال ۱۳۸۲ وارد بازار های کشور ما شده است.

جوانان دهه پنجاه و شصت از این ماشین شاسی بلند و با کلاس استقبال بسیاری کردند.

این ماشین تا چهار سال وارد بازار های کشور ایران شد و مدل های مختلف آن هم در سال های بعدی تولید و طراحی شدند.

همانطور که گفتیم یکی از قطعات این ماشین که جذابیت آن را دو برابر کرده است، شیشه موسو می باشد.

این شیشه ها از مواد اولیه بسیار مرغوبی تولید شده اند که در برابر ضربه ها از خود مقاومت و استحکام بسیاری نشان می دهند.

همچنین تولید کننده گان تمام تلاش خود را کرده اند تا این شیشه ها را به گونه ای طراحی کنند که امنیت سرنشیان به خطر نیفتد.

این ماشین علاوه بر شیشه های خوب و با کیفیت دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که بر اساس آن ها، اسم این ماشین در بازار های مختلف کشور سر زبان ها است.

خرید شیشه موسو در شیشه اتومبیل عبدالهی

همانطور که می دانیم شیشه ها یکی از مهم ترین قطعات ماشین ها به شمار می روند که از آن ها به عنوان عضو جدایی ناپذیر یاد می کنند زیرا از زمان تولید و تا آخرین زمان همراه ماشین هستند.

به عبارت دیگر می توان گفت وجود ماشین بدون شیشه ها امکان پذیر نمی باشد.

شیشه موسو مانند شیشه های دیگر ماشین ها باید با کیفیت بسیار بالایی طراحی و تولید شود زیرا امنیت افراد داخل ماشین به شیشه ها بستگی دارد.

 در کشور ما مراکز مختلفی برای فروش شیشه اتومبیل وجود دارد اما مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از بهترین مراکز فروش شیشه می باشد چرا که علاوه بر داشتن انواع شیشه با کیفیت و جنس مرغوب، دارای قیمت مناسب و کادر مجرب نیز می باشد.

هموراه شیشه موسو در مرکز پخش عبدالهی موجود است.

شیشه جلو سانگ یانگ موسو

شیشه جلو موسو یکی از قطعات مهم این ماشین است که بسیار خوب طراحی شده است.

قسمت بالایی این شیشه مثل شیشه جلو بقیه ماشین ها، کمی تیره و پر رنگ است.

این شیشه به دلیل جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به چشم و صورت راننده و دیگر افراد داخل ماشین، اینگونه طراحی شده است.

 

جهت استعلام قیمت شیشه جلو موسو در مدل‌ها و کیفیت‌های مختلف با مرکز تماس شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه هیوندای i20

چهارشنبه دوازدهم 8 1400

قیمت شیشه هیوندای i20

ماشین هیوندای i20 کرمان موتور، از ماشین های خوب و زیبای تولید شده در شرکت کرمان موتور است . این خودرو دارای قطعات اصیل و با کیفیت می باشد. از جمله قطعات این ماشین می‌توان به کیفیت شیشه هیوندای i20 کرمان موتور اشاره کرد.

این ماشین در شرکت های تولید کننده کرمان موتور مونتاژ و ساخته می شود، در بازار های ایران افراد زیادی از آن استقبال و آن را خریداری می کنند. همچنین به خاطر قیمت مناسبی که دارد و طراحی مختلف نسبت به بقیه ماشین های تولید شده، افراد زیادی را برای خرید به سمت خود کشانده است. در ایران مدل ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ این خودرو موجود است.

همانطور که می دانیم شیشه ها عضو جدایی ناپذیر از ماشین ها هستند. چرا که از ابتدای تولید بوده اند و تا آخر تولید هم خواهند بود. به عبارت دیگر می توان گفت شیشه ها جذابیت ماشین را دو برابر و طراحی آن را زیبا و جذاب می کنند.

در ماشین های مختلف مثل هیوندا، یکی از قطعه های اصلی آن ها شیشه می باشد. به همین دلیل است که باید هنگام خرید این شیشه علاوه بر شکل هندسی و اندازه، به مقدار ایمنی بودن آن توجه بسیاری داشته باشیم. همچنین در زمان خرید شیشه هیوندای i20 به این نکته توجه کنیم که شیشه دارای حباب و برجستگی نباشد.

در ایران جوانان و نوجوانان بیشتر این مدل ماشین را خریداری می کنند. چرا که ساختاری شبیه به هاچ بک دارد ولی از نظر کارکرد، مشخصات و دیگر آپشن ها با آن تفاوت بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال، شیشه i20 از نظر اندازه و ابعاد با ماشین هاچ بک تفاوت های بسیاری دارد.

i20

نحوه خرید شیشه هیوندای i20 کرمان موتور

افراد بسیار زیادی هستند که وقتی شیشه ماشین شان آسیب می بیند یا می شکند به سختی می توانند برای خرید آن تصمیم بگیرند‌. ولی با توجه به گسترش و پیشرفتی که فضای مجازی و اینترنت داشته است، این مشکل حل شده و افراد به راحتی می توانند تمام وسایل مورد نیازشان را به طور حضوری و غیر حضوری سفارش دهند و خریداری کنند.

امروزه تولید کننده گان شیشه های ماشین تمام تلاش خود را می کنند تا شیشه های تولید شده از نظر کیفیت و جنس درجه یک باشند چرا که هر چه کیفیت و جنس شیشه ها خوب باشد، امنیت آن بیشتر می شود و احتمال آسیب دیدگی افراد بر اثر حوادث کمتر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید

(0) نظر

قیمت شیشه نیو کوراندو

چهارشنبه دوازدهم 8 1400

قیمت شیشه نیو کوراندو

ماشین نیو کوراندو یکی دیگر از محصول های تولید شده در شرکت سانگ یانگ کره جنوبی می باشد که دارای ظاهری بسیار جذاب و مدرن می باشد.

SsangYong_Korando

همچنین قطعات این ماشین از جمله شیشه نیو کوراندو با کیفیت و جنس اصلی طراحی و تولید شده است.

این ماشین علاوه بر ظاهر زیبا، به دلیل اینکه دارای بدنه ای محکم و مقاوم می باشد و امکانات بسیار خوبی دارد، در بین مردم دارای محبوبیت است و مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است و افراد با استقبال، آن را خریداری می کنند.

انواع مدل کوراندو

تقریبا می توان گفت از سال هزار و سی صد و هشتاد و پنج، دو نسل از این مدل ماشین ها وارد کشور و بازار های آن شده است.

این مدل یه کوراندو قدیمی معروف است.

از سال دو هزار و پانزده هم تولید کننده گان سعی کردند نسل سوم این ماشین را طراحی کنند. ماشین نیو کوراندو نسل سوم آن می باشد که دو سال بعد از تولید وارد بازار های کشور ما شده است. این ماشین امروزه با ماشین های دیگر تولید شده در کره جنوبی رقابت می کند.

ماشین نیو کوراندو به دلیل شناختی که افراد از آن دارند و از طرفی دیگر تبلیغاتی که برای فروش آن انجام می شود، به عنوان یکی از پر فروش ترین ماشین ها شناخته شده است.  

علاوه بر این، ظاهر دلنشین و جذاب این ماشین هم تاثیر زیادی در فروشش داشته است.

نحوه خرید شیشه نیو کوراندو و قیمت آن

عدم وجود هر گونه ترک یا شکستگی در شیشه های ماشین هنگام رانندگی برای ایمنی بسیار مهم می باشد چرا که با وجود کوچک ترین مشکل و ترک روی شیشه ها، ممکن است جان سرنشینان به خطر بیفتد.

از آنجایی که بیشتر امنیت ماشین به شیشه ها وابسته است، باید هنگام خرید آن ها به جنس و کیفیت شان توجه بسیاری داشته باشیم که قلابی نباشد.

شیشه جلو

گلس جلو نیو کوراندو/ کوراندو۳۲۰۰، از مواد خوب و درجه یک تولید می شود چرا که در دید راننده تاثیر بسیاری دارد.

به همین دلیل است که قسمت بالایی این شیشه پر رنگ و تیره می باشد تا از تابش مستقیم نور خورشید به چشم های راننده جلوگیری کند.

از دیگر ویژگی های این شیشه این است که طوری طراحی شده تا هنگام ضربه دیدن فقط ترک بخورد و به تکه های خیلی ریز تبدیل نشود.

قیمت گلس جلو نیو کوراندو

شیشه جلو سانتافه در انواع مدل و کیفیت‌های مختلف در بازار موجود است،برای براورد قیمت شیشه جلو نیو کوراندو با ما در ارتباط باشید.

شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه جلو New Korando را برای شما تعمیر و تعویض می‌کند، همچنین خدمات تعمیر در محل نیز ارائه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید

(0) نظر

قیمت شیشه اکتیون

چهارشنبه دوازدهم 8 1400

قیمت شیشه اکتیون

شرکت سانگ یانگ در کشور کره جنوبی قرار دارد و انواع مختلف ماشین شاسی بلند و با کلاس را تولید و طراحی می کند.

شیشه اکتیون

ماشین اکتیون یکی دیگر از شاسی بلند های تولید شده در این شرکت می باشد. سانگ یانگ خودروساز کره ای خودرو اکتیون را در سال 2006 به عنوان خودروی 4*4 برای نسل جوان به بازار معرفی کرد. اما این طراحی باعث شد که این خودرو تنها در پنج سال به توقف کامل برسد.

این شرکت در سال ۲۰۰۸ تصمیم گرفت آن را به بازار معرفی کند و تقریبا دو سال بعد این ماشین را تولید کرد.

حدودا دو سال بعد از تولید این ماشین، شرکت کره جنوبی تصمیم گرفت که تغییراتی را در تولید و طراحی آن به وجود بیاورد و موفق هم شد.

این خودرو با قابلیت های آفرود ملایم و طراحی کوپه مانند طراحی شده بود. اما آن ها نتوانستند در هر دو خوب باشند. قسمت جلوی ماشین همانی بود که همه را شوکه کرد. گلگیرها و محفظه موتور به نظر می رسید که از دو اتومبیل مختلف مونتاژ شده اند. جلوپنجره جلو شبیه برخی از خودروهای دهه 40 بود. سقف شیبدار بیشتر شبیه یک کوهان بود تا به سبک کوپه باشد. با اکتیون اسپورت که نسخه پیکاپ اکتیون بود، اوضاع کمی بهتر بود. حداقل آن قوز را نداشت.

در داخل، ماشین برای حداکثر چهار بزرگسال، شاید پنج نفر برای مسافت کوتاه، اتاق را در اختیار داشت. عقب شیب دار بر فضای سر برای اکتیون تاثیر گذاشت. اما برای اکتیون اسپورت مناسب بود. داشبورد مشکی دارای یک پشته وسط با دکمه های گرد بود.

اکتیون و نیو اکتیون در ایران

ماشین اکتیون با توجه به تغییراتی که روی آن انجام شد، ظاهر بسیار جدید و جذابی پیدا کرد و سال دو هزار و چهار ده وارد بازارهای ایران شد و توسط شرکت های داخلی در این کشور به فروش رسید.

انوع مختلفی از مدل های ماشین اکتیون از جمله جدید و قدیمی طراحی و تولید و به بازار های کشور ایران برای فروش عرضه شد.

خرید شیشه اکتیون از مراکز فروش شیشه کشور

همانطور که می دانیم شیشه ها یکی از مهم ترین قطعات ماشین هستند چرا که ماشین ها را بدون وجود این شیشه ها نمی توان تصور کرد.

در گذشته شیشه ماشین ها به صورت معمولی طراحی و تولید می شدند اما امروزه برای بالا بردن سطح امنیت و سلامتی سرنشینان ماشین، لازم است این شیشه ها را به صورت چند لایه و با کیفیت مناسبی طراحی کنند.

این شیشه به صورت چند لایه طراحی شده است و افراد هیچ گونه نگرانی برای تایید کیفیت این شیشه ندارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

(0) نظر

قیمت شیشه مگان

چهارشنبه دوازدهم 8 1400

قیمت شیشه مگان

 یکی دیگر از محصولات تولید شده در شرکت فرانسه، ماشین مگان می باشد. این ماشین در سال 1995 وارد خط تولید در این کشور شده است و تا کنون هم به تولیدش ادامه داده است.

این ماشین در نسل های مختلفی تولید و طراحی شده است. به دلیل فروش بسیار خوب و زیادی که داشته است. به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولات رنو شناخته می شود. این ماشین در کشور ما هم فروش بسیار بالایی داشت و مردم از آن استقبال می کردند. زیرا که دارای طرح و بدنه ای زیبا و ویژگی های فنی خوب است و قیمت مناسبی هم دارد. فروش این ماشین در جهان تا کنون ادامه داشته است و جزو یکی از موفق ترین محصولات به شمار می رود.

مشخصات-و-شیشه-های-ماشین-مگان

ظاهر این ماشین داری جذابیت بسیار و مدرن است. اما آنچه زیبایی این ماشین را دو برابر کرده است، شیشه مگان می باشد. تولید کنندگان تمام تلاش خود را می کنند تا شیشه های ماشین را به بهترین شکل و با کیفیت طراحی و تولید کنند چرا که شیشه ها از زمان تولید ماشین تا آخرین لحظه همراه آن هستند و باید ظاهر خوب و جذابی داشته باشند.

نحوه-خرید-شیشه-مگان-و-قیمت-آن

استعلام از قیمت شیشه مگان در شیشه اتومبیل عبدالهی

مرکز فروش شیشه اتومبیل عبدالهی یکی از مراکز خوب و پرفروش در کشور می باشد که دارای سابقه کاری بالایی است. این مرکز حدودا بیست سال است که به مردم و مشتریان خدمات می رساند و انواع شیشه های ماشین را با جنس مرغوب می فروشد.

مردم به دلیل اینکه این مرکز شیشه ها را با جنس اصلی می فروشد. به آن اطمینان کامل دارند و از آن استقبال بسیاری می کنند. به خاطر همین است که هر ساله تعداد مشتریان آن افزایش می یابد و فروش خوبی می کند. از مهم ترین خدماتی که این مرکز به مشتریان ارائه می دهد. می توانیم به فروش انواع شیشه به نقاط مختلف کشور اشاره کنیم. همچنین در این مرکز افراد باتجربه ای حضور دارند که شیشه ها را حتی در منزل هم نصب می کنند.

افرادی که می خواهند انواع شیشه مگان را خریداری کنند. می توانند با این مرکز تماس بگیرند و از کارشناسان و مشاوران آنجا در مورد نحوه خرید آن ها راهنمایی های لازم را دریافت کنند. همچنین بسیاری از افراد هستند که در استعلام گرفتن از قیمت شیشه ها مشکل دارند اما آن ها می توانند برای استعلام از قیمت شیشه مگان، قیمت شیشه جلو مگان، قیمت شیشه عقب مگان و قیمت شیشه بغل مگان با این مرکز تماس بگیرند یا به صورت حضوری از قیمت ها مطلع شوند.

(0) نظر
X